| Catalina_8352 a întrebat:

Cine stie, cum in sims3 sa devii rapid bogat?

7 răspunsuri:
| elyssa20 a răspuns:

Ctrl+shift+c si tastei motherlode asa bag si eu codu asta big grinbaftaaaaaaaa:*:*:*

| alexandra14 a răspuns:

Am jocul de la o prietena.Pai trebuie sa iti gasesti o slujba si sa dai la hard work asa ceva. Daca mergi de fiecare data iti faci bani mai multi.Slujba o gasesti de la o revista sau de pe calculator...sau daca nu vrei asa.iti alegi de la inceputul jocului o casa cu mai multi oameni si acolo ai o gramada de bani fara sa iti gasesti un lucru...

Spes sa intelegi ce spun, nu ma pricep la explicatiibig grinbig grinbig grinbig grin

| booboorooza a răspuns:

Apesi ctrl+shift+c si tastezi mothelode
vei primi 50, 000$ happy

| Ferenin a răspuns:

Isi pierde tot farmecul daca incepi sa trisezi!

| Catalina_8352 explică:

Mersi mult

| Catalina_8352 explică:

Mersi mult

| Catalina_8352 explică:

Baieti sims 3 nu 2