| heAdgN a întrebat:

Cine stie cum se descarca Steam generator 2013 si cum se instaleaza happy

4 răspunsuri:
| Cr1st1ii a răspuns:

Pentru farm simulator iti trebuie?

| AleXu224 a răspuns:

Ai gasit ceva pe youtube nu?
Ce netot pe lumea asta ar face un program sa intre in baza de date Steam sa nu stiu ce si nu stiu cum?
Iti spun eu numeni nu ar face asta pentru tine si in plus aia au cumparat nu stiu ce si au facut un pragramel care nu face decat codul ala si au mai pus si un Survey sa faca bani happy

| xQz1900 a răspuns:

Nu exista, tot ce vezi pe youtube si ale site-uri este fake cata cat vrei ca nu vei gasi

| Stelistu_Dumy_1990 a răspuns:

10 euro si e simplu