| mafi5 a întrebat:

Cine stie de ce program am nevoie si cum sa fac sa instalez sunetul? plzzzzzzzzzzz ajutor!

3 răspunsuri:
| mafi5 explică:

Poate asta te ajuta:
Am gasit un sidi cu programul de sunet dar e zgariat si nu pot sa-l instalez...dar pe el scrie CATH P4P800S-X si in dreapta undeva scrie driver

| liveplus a răspuns:

Eu am HD VDeck e super.

| alex97114 a răspuns:

Pai, iti trebuie placa de sunet, driverele si programul. Acum depinde ce tip de placa ai, ca sa-ti mearga sunetul. Eu am doar driverele, restul merge fara program. Funda?