| catalin22 a întrebat:

Cine stie de unde pot descarca un hack pentru metin2 us? daca merge dau funda!

6 răspunsuri:
| anotherchild a răspuns:

Impusca-te!

| RealLife a răspuns:

Nu exista. e un joc online frate!

| HellGuard a răspuns:

Daca chiar vrei asa ceva invata programare si fa-ti singur numai astepta sa treaca timpu si sa iti dea altii totu'.
PS: In locul tau m-as lasa de jocurile online daca ai ajuns chiar asa disperat incat sa ai nevoie de "hack".

| HawKShoOteR a răspuns:

Http://hackformetin2.wikiforum.ro/ cauta la sectiunea HackForMetin2Ro.
acelea sunt functionabile si pe us.

| robertrotariu a răspuns:

Fraerilor exista asa ceva eu am avut hack si am laut ban acum am hackuri care sunt beton dar nu merg e un program in potriva hack-urilor tongue

| Mateiciuc_Edi_1999 a răspuns:

Ba stiu eu un hack pe metin 2 il folosesc pe ro m2bob.eu scrie asa pe google