| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie jocuri online gen ourworld, stardoll, lady popular? sa iti faci cont si sa joci? funda!

3 răspunsuri:
| Anche a răspuns:

Intreb daca cunosteti altele in afara de cele enumerete! cele de mai sus sunt jocuri online! am conturi deja! intreb daca aveti alte idei si alte jocuri! mersi! astept raspunsuri!

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Sigur: pixie hollow,migoland,spark city worlds, sherwood, supersecret... funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu la OurWorld.dai pe Ow si in dreapta sus trebuie sa scrie not a member? dai acolo si iti iei un personaj.(fata sau baiat)dupa ce s-a incarcat serverul du-te la fata aceea cu par verde si da creat a acconut dai acolo si iti scrii cum vrei sa te numesti in joc.