| Bucatariu_Paul_1994 a întrebat:

Cine stie locuri dubioase din Suceava?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cica ar exista ceva tunel care traverseaza orasul, spre cetate. Un tunel asemanator cica ar fi si in Falticeni.
Daca vrei locuri dubioase, sa iei panze de paianjen in cap, in locul tau as incerca sa depistez acel tunel, si sa intru in el laughing

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Biblioteca.

| OldSoul a răspuns:

La ce te referi tu prin dubioase?

| Bucatariu_Paul_1994 explică:

Adica locuri sinistre, case (bantuite), chestii de astea...

| BiancaBalta a răspuns:

Este in Ipotesti un club care a fost desfintat acum mult timp. Sunt papuci, scarile is rupte, geamuri sparte. Se poate intra prin spate daca o gasesti cumva.