| mihaela_7883 a întrebat:

Cine stie mai multe site-uri pe care trebuie sa iti faci accont si sa ai un animal sau un om si trebuie sa ai grija de el?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o fereastra.la bucatarie.si un cuib de vrabiute in aerisire.in fistecare dimineata le pun firimituri, de paine de fursecuri si alte bunatati si le chem. ele vin.si mananca.cand nu apar, ele ciripesc zgomotos.si eu le aud.cred ca este mai frumos decat in virtual.da...fistecare cum se descurca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti cont pe facebook si joaca petville
iti creezi un animalut si ai o casa pe care o poti extinde si i dau de mancare il speli i cumperi mobila bla bla bla intra si vezi