| nehirerdogan a întrebat:

Cine stie niste filme turcesti sa imi spuna si mie numele lor ok? si cine stie si melodi turcesti sa mi le dea si mie bine?

Răspuns Câştigător
| NoName_9903 a răspuns:

Film nu stiu, dar iti trimit o melodie draguta.
http://www.youtube.com/watch?v=TUp8dVReSG4

12 răspunsuri:
| EnnY a răspuns:

O mie si una de nopti si daca vrei melodie scrii pe youtube baris manco sehrazat
http://www.zuum.ro/pagina.php?id=1029

| nehirerdogan explică:

Mersi mult

| nehirerdogan explică:

Multumesc mult, dar aceste filme le am urmarit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi impotriva destinului: 1001 de nopti : POVESTE DE FAMILIE: Anii pierduti si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da :Kurtlar Vadisi Irak, sau in romana "Valea lupilor Irak"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aliye un serial super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samanyolu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ezel, de pe Buze la inima, 1001 de nopti, Menekse si haLiL ASI impotriva destinului, LA umbra teilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In toamna aceasta incepe EZEL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi impotriva destinului, Tradare in familie, 1001 de nopti, Iubire de argint, Poveste de familie

| camy_1834 a răspuns:

Buna

uite niste filme turcesti:La umbra teilor platind pretul iubirii [a inceput acum], 1001 de nopti[este reluare]dar este un film ff bun, Fetele tale, baietii mei, poveste de familie care va incepe din toamna cred, si mai erau dar s`au terminat
sper sa mai inceapa si altele... P. S aceste filme sunt pe kanal d big grin
sper sa-ti placa:*

camy:X