| megazonegirl a întrebat:

Cine stie niste programe de editat video-uri?
P.S. Dati-mi si link-ul de pe care pot descarca.
FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

In primul rand iti descarci softonic (http://softonic-for-windows.en.softonic.com) iar acolo iti cauti "video editor" dar daca vrei iti dau eu niste sugestii: Sony Vegas Pro, Pinnacle Studio 12 sau 15, Adobe Premiere C5, Video Pad, AVS Video Editor, Xilisoft Movie Maker, Nero video 2014, PhoXo, Magix Movie Edit Pro, GiliSoft Video Editor, WonderShare Video Edit.
Daca vrei sa le convertesti intr-un anumit format ai aici niste converter-e: AVS Video Converter, Freemore AVI/WMV/MP3, Any Video Converter HD, Coyote Video Converter (varianta normala sau HD), Crispel Video and Audio Converter.
Inca un site de editat ar fi: Windows Movie Maker (il ai deja instalat in calculator insa nu poti decat sa filmezi cu camera web a calculatorului si nu suporta formate precum: MP3, MP4, AVI, MOV, WMV)

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Windows Movie Maker,
Sony Vegas.