| cevazacelamineintorace a întrebat:

Cine stie niste remedii naturiste pentru cresterea parului...sau ca sa nu-mi cada parul? Va rog foarte foarte mult! Dau si funditahappy

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Buna.
Cred ca la ora actuala cea mai buna metoda pentru caderea parului este uleiul de ricin, pe care il gasesti in orice farmacie la maxim 4 lei. Poate fi folosit el singur sau ca masti cu ou/vitamina A etc. Se aplica pe par cu ajutorul unei comprese si se lasa pe par cu 2-3 ore inainte sa te speli pe cap.
Cu siguranta e un remediu naturist si are rezultate impresionante si destul de rapide.Crede-ma,sunt multe persoane care il incearca si sunt multumite de rezultat.
Ai incredere!
love struck

3 răspunsuri:
| ytalyanu a răspuns:

Cauta pe google Keratina lichida pentru par, poate vei gasi si un magazin care vinde asa ceva.De regula se gaseste doar la saloane, mult succes

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Ce bai iti cade parul du-te dracu la doctor iti da el ceva laughing laughing laughing laughing

| Lirciuchici a răspuns:

Uleiul de ricin este f bun pentru crestere si nici nu o sa-ti mai cada fire de par