| abcdefg_8927 a întrebat:

Cine stie sa fure la barn buddy cand cainele are mancare?

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna.

Nu mai este nici o smecherie.

Pa, pa.

| abcdefg_8927 explică:

Am vazut la un vecin de al meu el avea mancare la caine si avea furat

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Pai ar fi una...cu nu stiuh ce cod... dar nu gasesc niciun cod.caut de vreo 3 saptamana
nu stiuh

dai funda? te-am ajutat cel mai multwinking

| KazooForYou a răspuns:

Nu mai exista nicio smecherie poate unii vor gasi alta smecherie... sper ca team lamurit deci funda? :X plss

| Fundiツ a răspuns:

Nu mai merge cu numik caum inainte mergea cu tab acum nu plz funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu jthuy.
cand i plin castronu la cainelove struck poti fura:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu
love struck
stiam
laughing
acum nu mai merge nici tab nici data de ceve timp caut noua metoda dar nu stiu daca a aparut sau daca stie v`o cineva

| MiReLa_5935 a răspuns:

Numai este nici-o smecherie...sad sad din pacate!

| badddddddd a răspuns:

Inca se mai poate fura la barn...
are cainele mancare dar nu e problema! t duci p planta p care vrei sa o furi si dai click d multe ori pana iti apare mesajul ala in stanga sus ca ai furat, nu conteaza ca te musca dar sa nu dai ok... apoi, dupa ce ai furat dai refresh la pagina si nu o sa iti ia din bani! dar e cam plictisitoare metoda si e singura care mai exista. http://bad-bass21.hi5.com

| badddddddd a răspuns:

Sper ca te-am ajutat