| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum poti sa furi pe barn buddy pe hi5 chiar daca are cainele mancare?
plz help!
FUNDA!
winking

Răspuns Câştigător
| Anonima_1513 a răspuns:

Inainte puteai asa:Apesi tab si dai de sageti pana pui rama aia pe friends farm jos in stanga langa lupa unde poti sa cautati prietenii dupa nume. dai enter apare o fereasta mare cu ascunde. ascunzi cainele si nu apesi ok si furi asa. cand ai terminat de furat dai refres sau ok.
Dar acum nu mai poti.

2 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Scuze dar nu poti. Funda plz

| Selly13 a răspuns:

Nu poti sa furi pentru ca te musca cainele doar daca e nemancat poti sa furi.