| sucul a întrebat:

Cine stie servere de simon spune si zombie mod pentru counter strike carbon 1.1 sau pentru counter strike 1.6 funda,

Răspuns Câştigător
| Asus123 a răspuns:

Acele servere de simon spune se numesc jailbreak mod si poti intra pe :jb.rlz.ro sau pe jb.mnx.ro sunt cele mai populate servere de jbwinking funda?

7 răspunsuri:
| sucul explică:

Sti si servere de cs zombi sau bhiozare?

| TudorAlexandru a răspuns:

Hai pe 178.157.85.244:28015 cel mai tare server de zombie plague

| iRonicGS a răspuns:

Jb.Deepgaming.Ro server cs 1.6 nou deschis

| syl3 a răspuns:

Zm.micro11.org www.micro11.org cel mai jmeker sv de zombie plague se da admin + vip gratis 999 amo serverul are si no recoil am se face foarte repede! va asteptam si pe voi!

| PanStres a răspuns:

Connect Pgl.Olds.Ro IP - 46.102.116.102:27015
Server Clasic On 32/24 Ore!
Avem pluginuri noi si frumoase specifie sarbatorilor de iarna.
Nu este lag/ping pe server!
Cele mai bune si mai noi mape.
Adminii sunt foarte prietenosi.
Cautam admini cu experienta.
Cautam Sloturi.
Cautam admin cu experienta!
Pe server nu exista si nu vor exista codati.
Forum - http://olds.ro/forum/index.php?/forum/451-classicpgloldsro/
Comunitate - http://olds.ro/forum/
Facebook (Pgl.Olds.Ro) - https://www.facebook.com/pages/PglOldsRo/301535036669975?ref=hl
Contact: ID Y! M(Yahoo! Messenger) pgl_olds@yahoo.com & nemernicu_x28@yahoo.com

| RăVy_Răv_1999 a răspuns:

Salut, vrei sa te apuci de Jb.TopCs16.Com server de JailBreak, classic super tare!

| sibiceanucostin a răspuns:

Servere simon spune:
fun.watf.ro
servere de zombie mod:
zombie.wargods.ro