| mafychokko05 a întrebat:

Cine stie siteuri gen big fish si iwin?-sunt niste jocuri superi tari si le pot juca 60 de min ...si daca le down de pe alte situri pot sa le continuii pls dau voturi si funda

Răspuns Câştigător
| KimDinca a răspuns:

Pai de exemplu www.wildgames.com si daca intri prima oara in joc poti sa.l joci mai mult de o ora, si a doua oara merge la fel pentru ca ai 2 monede. Dupa aceea iti cere sa cumperi monede.Dar in principiu poti sa.l joci cat timp vrei! Sper ca ti.am fost de ajutor.
PS: siteuri gen gen big fish si iwin mai sunt si spin top games, www.fenomen-games.com si multe altele :D