| LollaBolla a întrebat:

Cine stie un grup smecher de litere gen Sdfgh

Răspuns Câştigător
| myhaelamar86 a răspuns:

Normal ca e smecher sdfgh, in special f-ului din mijloc, flancat de ce s si h. doar zxcvbnm e mai smecher, pentru ca e mai mare. desi m-ul din final ii cam trage in spate. dohh, macar atat lucru sa stiti si voi... spre exemplu ertyu e cel mai varza grup, va recomand sa-l evitati. Funda?

4 răspunsuri:
| deny a răspuns:

Sdfgh e grup smecher?!

| SameMistake a răspuns:

Pot sa te intreb ce intelegi prin "grup smecher de litere" si ce ti se pare asa "smecher" la "sdfgh"?

| LollaBolla explică:

Na bine am spus si eu asa

| yoyo_4577 a răspuns:

Buna! Daca esti atent sub numerele 123456 ai sa citesti qwerty.