| Zurba_Petrisor_1990 a întrebat:

Cine stie un metin smecher dar sa nu fie foarte greu big grin

Răspuns Câştigător
| AlexSarariu a răspuns:

Incearca mondial am facut 126 in 3-4 zile si iteme de duel full. Dat si cativa de lvl maxim care e 255 scrie pe net mt2 mondial si vezi daca iti place.

4 răspunsuri:
| νισяєℓ a răspuns:

Metin2 Steel, Shadow, Revomondial, Explossive si mai sunt da nu imi amintesc acum.

| Δna a răspuns:

PVP-metin2 te da lvl. Hotstyle metin2 e fain si ala trebuie sa cresti pana la 180. ; d Undead e mai greu, cresti mai greu, itm se gasesc mai greu dar is legendare.

| Fluturaș34 a răspuns:

Metin2wars.info

| Enderman a răspuns:

Incearca vamosmt2