| alexy a întrebat:

Cine stie un program bun de modificat poze, mai bine zis editat poze. Ofer funda si voturi.

25 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Photoshop

| DanDannn a răspuns:

Photoshop cs3
PHOTOSCAPE - pentru incepatori
Firework

| Tiffany89 a răspuns:

Photoshopbig grin

Sau online: picnik.com

| oana1238105 a răspuns:

Funny.pho.tho

| Marcela a răspuns:

Photoshop happy

| Prajitură a răspuns:

Photoscape
Picasa 3
Photoinstrument
Gimp 1, 2, 3.

| UseR4EveR a răspuns:

Photoshop e cel mai bun asculta'ma...straight face

| IoanaBogdana a răspuns:

Www.picnik.com;
Photoscape;
Photoshop.
funda?

P. S: Ultimele doua trebuie descarcate, iar prima este online.

Răspuns utilizator avertizat
| xdeni a răspuns:

Incearca Photo Scape sau Photo Shop

| xdeni a răspuns:

Incearca Photo Scape sau Photo Shop

| zapa1 a răspuns:

Photoscape
photoshop (online)
photo instrument
photo editor
sper ca te-am ajutathappy

| Ciupii26 a răspuns:

Cel mai bun si complex este photoshop ( nu conteaza ce versiune ) si il poti downloada de aici : http://www.softpedia.com/......rial.shtml
tutoriale gasesti foarte multe pe youtube.
ar mai fi gimp care e la fel de complex dar mult mai usor de folosit
sau photoscape care e foarte usor de folosit si are de asemenea multe optiuni
bafta :* sper ca te-am ajutat ^_^.

| Bulina_4880 a răspuns:

Photointrument e preaa fain:X
Si atunci cand o sa vrei sa salvezi poza trebuie sa dai PRINT SCREEN apoi te duci in Paint dai Edit : Paste. Decupezi doar poza de la Select apoi dai click dreapta : CUT dai la File: New.si o salvezi

Sper ca te-am ajutat:*>big grin

| todea1990 a răspuns:

Photoscape cauti pe google e gratis si are o multime de optiuni. recomand:*

| 0xBloodyKidx0 a răspuns:

Pai ca sa editezi poze gen anime sau cum vrei tu este un program numit paint tool sai. pe asta il folosesc si eu sa editez poze.

si in caz ca vrei sa modifici o poza sa o faci mai luminoasa sau mai inchisa la culoare etc este un program numit photoscapewinking

pe astea 2 le folosesc eu

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Ai auzit de photoshop?batting eyelashes

| alle01 a răspuns:

Photoscape :]... depinde ce vrei sa editezi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape e cunoscut dar e si bun mai poti folosi picasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face on body

| valyrn a răspuns:

Photoshop... Paint.net sunt multe (eu folosesc Paint.net dar ti'as recomanda PhotoShop) Bye

| wassssup a răspuns:

Photoinstrument. iti spun ca e cel mai bun.

| MarinnaMalii a răspuns:

Photoshop, Photo Scape, Photo instrument, Gimp, etcc :*. succes;*