| Spiker_9104 a întrebat:

Cine stie un server privat de metin2 ceva gen lockmt2 sau newlongju ca am jucat pe newlongju2 dar s-a inchis nu stiu de ce

Răspuns Câştigător
| DaNtE a răspuns:

Buna
Cel mai bun metin privat care l-am jucat este LightMt2 care are si un chat foarte dragut in care iti poti face multi prieteni.Gm st foarte sociabili si te ajuta cu orice.
Serverul are rate-uri 1000 fiecare, itm legendare, epice, lv la inceput 103, lv maxim 127, pentru GM si GA 204.
Succes sv este foarte frumoswinking

1 răspuns:
| NoCharachter a răspuns:

Incearca... Empiretongue