| ashley26pink a întrebat:

Cine stie unde pot gasi teme pentru Samsung F250?
Dar care sa mearga...
fundita pentru cele care merg :*

10 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Acceseaza mobile9.com si acolo gasesti de toate pentru. telefoane.

| GeorgianaDragus a răspuns:

Intri pe google si scrii mobile9. dai pe primul si scrii tipul telefonului tau sus in dreapta apoi pui poze filme melodii tot ce vrei
fundita puppy dog eyes?

| akaa a răspuns:

Pai teme poti gasi pe : www.mobil9.com :D si selectezi acolo telefonul :P

| akaa a răspuns:

Pai teme pentru telefoane gasesti pe : www.mobil9.com :D si selectezi acolo telefonul pentru care vrei temele :D si gasesti acolo tot felul :P

| T30D0RA a răspuns:

Fa-ti cont pe www.zedge.net

| Emmeii a răspuns:

De pe zedge.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Te duci la optiuni sicauti acolo! funda?

| Heythere a răspuns:

Buna! Intra pe www.zedge.net si acolo sus de tot in capat in partea drepta scrie mic select phone sau ceva de genul asta. Dupa ce ai selectat telefonul cauti ca scrie mare Themes, Ringtones, Videos, Wallpapers, TxTs, Games.Asa,tu dai la themes si cauti acolo:)Sper sa gasesti:)