| lucianman a întrebat:

Cine stie unde pot gasi teme pentru Samsung Star 2?

Răspuns Câştigător
| Remus_5509 a răspuns:

AM EU RASPUNSUL! http://www.filecrop.com/smt-themes.html
Acesta este linkul. Iti merge cu siguranta deoarece am si eu telefon identic. Nu necesita logare si nici bani. Este gratis + gasesti si teme pentru iphone.
PROBLEMA REALA ERA CA TEMELE PENTRU SAMSUNG STAR 2 MERG NUMAI IN FORMAT.smt, oarecum are tema preinstalata.
Succes! Fundita? :)

| andreivalentinbaa a răspuns (pentru Remus_5509):

Nu se mai deschide, zice error.

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Telefonul tau Samsung Star 2 nu suporta decat tema pe care o are din default (preinstalata). Deci alte teme nu merg pe el!
Bafta!

| andreivalentinbaa a răspuns (pentru neluL):

Ba da merge, eu am avut si am uitat cum se descarca.

neluL
| neluL a răspuns:

Am gasit si eu teme care nu sunt oficiale si dupa instalare telefonul se misca greu, asa ca NU recomand!

Alte răspunsuri
| BogdyBogdan a răspuns:

Salut.Poti gasi pe www.mobile9.com
Bafta!

| lucianman explică:

NeluL, iti spun eu sigur ca merg pentru ca am gasit 2 teme pe net si merg foarte bine, dar mai vreau si altele.

Alte răspunsuri