| Rukia a întrebat:

Cine stie unde pot sa privesc Naruto Shippuden filmul (movie) 4 The Lost Tower?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Rukia, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| Cezar a răspuns:

Va aparea maxim sambata-duminica tradus in romana! Stati cu ochii pe animelovers-fansub.com! Cele mai actualizate stiri, in privinta filmului!
Succes

Postat 29 aprilie 2011

| DeeDee a răspuns:

Veste proasta, cel cu sub italiana nu era filmul 4, era filmul 1crying asteptam pana pe 27big grin

| Miky a răspuns:

Care imi dati si mie link-ul de unde pot vedea naruto shippuden filmul 4

| kimmii a răspuns:

Cand apare naruto shippuden4 in romana?

| Rukia explică:

Cu placere!

| OXxana a răspuns:

Naruto SHippuden filmul 4 apare dabai acum in 2011 in Romania

| sakura_6281 a răspuns:

Astazi suntem in 27 aprilie,deci a aparut, dar in japoneza, in romana stie cineva cand apare?

| Deea_1447 a răspuns:

Auzi Oxana? dar sti si pe ce data apare?big grin