| zuly a întrebat:

Cine stie vreun site din ala unde raspunzi la niste intrebari si iti spune cand vei muri? big grin Dar sa fie gratis, ca am gasit si eu cateva dar la urma iti cere sa trimiti un sms ca sa primesti o parola pentru a vedea raspunsul. Mi se pare tare distractiv.happy Multzam.

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Voi chiar credeti in prostiile astea? Daca e doar pentru distractie sunt de acord cu voi, dar nu va faceti iluzii in privinta testelor.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Era mai demult deathclock.com. Nu ştiu dacă mai există.

| MM a răspuns:

Eu la 61 de ani. M-am mai linistit.Deci sfarsitul lumii din 2012 nu o sa ma afecteze laughing

| zuly explică:

@deejayra: asta imi spune ca o sa mor pe 25 iulie 2077, Iar cel de la @ella86 ca o sa mor la 58 de ani.hmm primul imi place mai mult, pentru ca in 2077 o sa am 88 de ani.big grin
Si da, @cosmon, de ce sa nu fie amuzant? Oricum nu-i adevarat. dar de plictiseala.trebuie' sa ne amuzam un pic, nu? happy
Voi cat ve-ti trai? ati facut testul?
Hai viata lunga! big grin

| cosmon a răspuns:

Lol laughing ti se pare amuzant sa aflii cand vei muri? laughing sad confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum aflu cand voi muri dar sa fie gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand voi muri

| naty1991 a răspuns:

Nu cred ca e cea mai buna ideia asta de a afla cind vei muri... daca nu acum mai tirziu sigur ca o sa va afecteze...