| anonim_4396 a întrebat:

Cine va fi in juriu la noua emisiune X Factor?

Răspuns Câştigător
| BellaMarie a răspuns:

Paula Selling
Mihai Morar
Adrian Sina
bafta!

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Asta ma intreb si eu

| CautNume a răspuns:

Ionutz n-are dreptate...n-are cum sa fie smiley (cred) ca e de la pro tv si toti ceilalti si nu cred ar veni...cred ar putea fi Simona de la Acces Direct

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Va dau funda dupa ce incepe sa vad cine a avut dreptate big grin

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Ba misteriosule daca intrebare asta nu este de capacitatea ta de gandire du-te te rog eu si i-a o lopata si dati frate cu ea in cap poate reusesti sa scapi lumea de o povara... si apropo nici gramatica nu tine cu tine... se scrie Cineva nu Cinvea!
Imi pare chiar rau ca lumea este populata de astfel de persoane.

| Djonny a răspuns:

Show-ul care a transformat oameni obisnuiti in superstar-uri prinde glas la Antena 1. In curand, Antena 1 le va aduce telespectatorilor "X Factor", un format international de succes, originar din Marea Britanie. Produs si difuzat in peste 20 de tari, show-ul isi propune sa descopere cele mai valoroase voci. Fara bariere de varsta sau stil, [...] smiley c.r.b.l sh Andra Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mata si taicatau ucisi