| Adrianetc a întrebat:

Cine vrea sa vorbeasca cu mine in engleza? am vineri un casting :d am 17 ani, cls 11. Id de mess pe privat

2 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Stii ca cel mai bine inveti engleza predand la altcineva?, incearca sa predai la cineva care e un pic sub nivelul tau, cam tot ce poti si el sa te intrebe tot ce nu stie si asa vei putea sa inveti mult mai bine, ca de conversat poti si mai bine cu persoane reale, de langa tine.

| lizucalisuca a răspuns:

Imipoti scrie mie mesaj privat in engleza si iti voi raspunde la fel.