| publicname a întrebat:

Cineva mi-a aflat parola de la messenger si a schimbat-o.Ma poate ajuta cineva sa sparg contul sa aflu parola? Nu raspundeti decat daca ma puteti ajuta multumesc

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Stii intrebarea de securitate? Daca da: https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot daca nu, nu iti ramane altceva de facut decat sa iti faci alt id, pentru ca program de spart parole NU exista. Si nu ti'a fost sparta, eventual a fost prea usoara, a vazut cand ai bagat'o, a trecut de intrebarile de securitate, etc.

Sfat: cand iti faci o parola pune una gen "ca@*#MnAg!"(asa sigur nu vei mai avea probleme cu "spargerea" parolei).

| gratiela_8434 a răspuns:

Poti sa le trimitzi mesaj la` aia de la yahoo ca tia spart cine parola si ca o vrei inapoi dar mai intai trebuie sa le dovedesti ca e al tau id. Ei o sa te intrebe de ex: ce fel de mail-uri aveai acolo... prieteni, etc happy... sper ca o sa fie d ajutor. Ciao

| dani_1191 a răspuns:

Http://games-movie.com/news.php sunt vreo cateva metode de spart parole