| octaviusz a întrebat:

Citeam pe TPU o intrebare unde scira cand se difuzeaza emisiunea in pui mei 2011. la care cineva spune ca niciodata confused de ce? pentru ca Undrea l-a dat in judecata pe Bendeac. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Alea sunt povesti cu datul in judecata. Emisiunea a intrat pu si simplu in vacanta si revine pe micile ecrane dupa 6 martie.Bafta!

1 răspuns:
| Tucică a răspuns:

Nu l-a dat un judecata. Sunt povestiwinking. Emisiunea va reincepe pe 5 sau 6 martiewinking.

Baffta.