| LoveToHate a întrebat:

Fuego l-a dat in judecata pe Bendeac? Daca da, cine a castigat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate să fie pamflet, asta nu îi dă voie cuiva să calomnieze o persoană în modul în care a făcut-o Bendeac. Una este să faci umor, să faci haz de defectul unei persoane în aşa fel încât să iasă ceva amuzant şi alta este să faci ce te duce pe tine capul, să inventezi anumite chestii despre personaj, lăsând impresia că personajul parodiat de tine este la fel şi în realitate.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Fudeac.

| Frunziix3 a răspuns:

Pai, am cautat pe net si...nu cred ca s-a afisat inca "castigatorul"...dar, te anunt cand aflu! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fernando.

| LoveToHate explică (pentru anonim_4396):

Chiar este o intrebare serioasa!happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveToHate):

Atunci,nu stiu.
Dar trebuia sa o pui la alta categoire daca "era serioasa".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca Dragusanu.

| Ovidiu11 a răspuns:

Bradul lu' Fuego.

| Rooobi a răspuns:

Normal nu e corect emisiunea lu' Bendeac era un pamflet. Scria la inceputu fiecarei emisiuni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rooobi):

Poate să fie pamflet, asta nu îi dă voie cuiva să calomnieze o persoană în modul în care a făcut-o Bendeac. Una este să faci umor, să faci haz de defectul unei persoane în aşa fel încât să iasă ceva amuzant şi alta este să faci ce te duce pe tine capul, să inventezi anumite chestii despre personaj, lăsând impresia că personajul parodiat de tine este la fel şi în realitate.