| KatnissEverdeen a întrebat:

Clasa mea a strans banii pentru profesoare de 8 martie... le-am luat cadouri si felicitari. Ce pot scrie pe felicitari ( mie imi revine sarcina)...cine ma ajuta cel mai mult primeste funda, iar ceilalti primesc voturi.

2 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Nu ca as fi una dintre cersetorii de fundite, dar am primit si eu sarcina asta. Poti scrie asa:
"La multi ani pentru o profesoara deosebita, care a avut rabdare cu toti.Va multumim!", "La multi ani din toata inima, din partea tutuor elevilor, pentru profesoara noastra dulce ***!", "O felicitare simpla, de la niste elevi simpli, pentru o profesoara deosebita! La multi ani!", "Fie ca primavara sa va cuprinda sufletul si casa.Fie ca lumina soarelui improspatat sa va intre pe ferestre.La multi ani, multa multa sanatate, fericire si dragoste! Cu drag, elevii claseei a...", "Pe felicitarea mea, uitati ca va scrie`asa: La multi ani, eu chiar va spun, sanatate si parfum.In case sa fie bine, si afara tot mai bine.Continuati cam tot asa, ca ne place de deumneata.", "La multi ani, fericire, dragoste, lumina, pace si fericire in suflet."

Poti adauga si cate un martisor in sau pe felicitare.Cadourile le puteti inveli in hatie colorata daca nu`s martisoare.Succes! Funda?

| AnaAmalia31 a răspuns:

1. Fie ca primăvara iubirii să va inunde sufletul cu bucuria şi parfumul tuturor florilor sale. Va doresc un 8 Martie cât mai frumos!
2. Fie ca toate împlinirile frumoase, sănătatea şi spiritul acestei zile să va însoţească pretutindeni. Va doresc un 8 Martie special!
3. Daca vezi ca soarele-ti rade prin par, daca simti miros de ghiocei, daca auzi ciripit de pasarele, atunci inseamna ca traiesti o noua primavara... 8 Martie fericit!