| andutza_1067 a întrebat:

Cn imi da si mie niste idei pentru nume de mess " AndY..." funda pentru cel mai bun raspuns iar pentru restul >votbig grin

Răspuns Câştigător
| roxycool a răspuns:

Andy_LOV_andy

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Iti scrii frumos numele, ce...trebuie neparat un nickname de pitipoanca?

| Dina a răspuns:

Andely
Andel
Andydy
Andelly
Andelynna
Andelyny
Andelus

| oBanană a răspuns:

Andy(numar pref)_(echipa pref)
ex: andy09_stelistu
Nu trebuie sa fie ceva complicathappy

| LaraDot a răspuns:

Ce zici de AndY CooL sau AndY SimilE sau... ceva de genul.

| KiSs_2310 a răspuns:

AndY_4_you; Andy-kiss_you; AndY.Sweet.Lollipop; AndY_beautiful_girl; AndY_crazy_and_sweety; AndY. dulcika; AndY...(anul de nastere); AndY_mikutza; rebeLA_AndY; AndY_jukausa. dulke

| danielaxyz a răspuns:

And_I

| voicualexvoicu a răspuns:

Simplu andutza_dragutza_se.joaca.cu.putza

| XoXo_8074 a răspuns:

Andu` andy is tipping andutsa e online... andu`~love~rock mo si foca mi-au fraudat id`ulhee hee robo andy

funda?batting eyelashes vot?batting eyelashes

| Candy66 a răspuns:

Me_and_y < eu si cu mie sau me_and_I