| nicuu a întrebat:

Cn stie la cat incepe Nini pe Dysney Channel?

18 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Niniii:X incepe pe la 21. 25 in timpul saptamanii(Luni-Vineri) Sambata si duminica este in reluare din saptamana si incepe pe la 21. 00. Dar uneori se mai schimba in timpul saptamanii si poti vedea aici de fiecare data cand incepe: http://tv.acasa.ro/program_Disney_Channel_--p18.html

Desi, in principiu asa e de la 21. 25 pana la 22. 15 si sambata si duminica de la 21. 00 pana la 21. 50.

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!:)

| daηă a răspuns:

La 21:30

| specialistul97 a răspuns:

La ora 21:25 ca se schimba mereu laughing e bine la ora care incepe deoarece poate sa urmeasca oricine! sper sa nu se mai schimbe ora

| Infern0 a răspuns:

La ora 10

| Infern0 a răspuns:

Scz la ora 21:01

| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Buna,
Nini incepe la ora 21:25
Uite un site ude poti vedea tot timpul cand incepe nini:
http://tv.acasa.ro/program_Disney_Channel_--p18.html
Vizionare placuta in continuare si sper ca ti-am fost de ajutor!
Pa-pa!

| Alexandra009 a răspuns:

Buna! incepe de luni-vineri la ora 21:25 si in weekend de la ora 21
Sper ca te-am ajutat.

| uSeR_6817 a răspuns:

21:30 imi dai funda?

| lariistyles69 a răspuns:

La 21:25 dar dureaza publicitatea mult deci 21. 30

| MariaSF a răspuns:

La 21:25

| Effy12 a răspuns:

De la 21:25 happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 21 25 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da (incepea dde la 21:25 pana la 22:40 ) da acum de ieri(marti 15 ian) vad ca nu o mai daucrying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe dupa 31 ianuarie ma numesc laura

| BaIaTuFiTToSS a răspuns:

La 21:30... fundaaaaaaaaaaaaaaaaa?

| ionyalex a răspuns:

O s a inceapa din nou in martie pe 14 la ora 19 30 love struckhee heewinking

| RockyItsHerexD a răspuns:

Nu stiu