| xlmpq a întrebat:

Coca-Cola, Fanta, Pepsi sau Sprite? laughingCare e sucu preferat?

39 răspunsuri:
| 911targa a răspuns:

Coca-cola dar si Sprite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coca cola la oferta-1, 5 lei sticla/3l rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pepsitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pepsi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colaaa, Pepsi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cola si Pepsi; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... e o lege nescrisa fara coca-cola pamantu' nu s-ar mai invartehappy

| Nişka a răspuns:

Da. cola sh pepsi da sh sunt de acord cu @Nuuu dar ce vrei; stiti sh voi cum se spune :"nu face ce face popa fa ce zice popa "...in concluzie cred ca sh aia mai inteligentii ce ne dau sfaturi cum ca nu sunt bune aceste sucuri mai gresesc sh ei ca popa sh se reped la sticla de pepsi sau Colahee hee

| dutzu_1283 a răspuns:

Sprite, Coca-Cola