| joy a întrebat:

Colectionezi ceva? Ce anume?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Colectionam poze, vederi cu bebelusi si ciorapei pentru ei, am o colectie impresionanta de genti, fuste si produse cosmetice.Si acum, colectionez revista Bolero, nu pierd numarulhappy

27 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu colectionez servetele.am peste 100.happy

eileen
| eileen a răspuns:

Eu colectionez asa: revista Business, felicitari si vederi, servetele colorate, rochite si agende.

| andreutz a răspuns:

Eu fac colectie de "inteligenta" happy pe zi ce trece invat noi lucruri si devin mai destept...si mai modest binenteles happy

lolita
| lolita a răspuns:

Degetare, cumpar din fiecare oras pe care il vizitez (si cateodata cam uit )happy

cristian
| cristian a răspuns:

Colectionez timbre filatelice, pusti de vanatoare, lansete si mulinete de pescuit, aparate de radio vechi si telefoane mobile.

assiris
| assiris a răspuns:

Pinguini. Daca se va face posibila introducerea de poze o sa fac o poza de grup cu cei din colectia mea.

| RamonaMn a răspuns:

Eu colectionez ceasuri...bine mai mult mama insa si eu am contribuit pe acolo big grin

| joy explică:

Eu colectionez cercei si banii de la mama-pe timp de crizalaughing

| Criiss16 a răspuns:

Eu fac colectie de pietre, scoici si telefoanebig grin

| leluc a răspuns:

Nu mai colectionez demult dar cand eram mica aveam colectie de servetele de masa (adunate de prin restaurante, de la nunti, petreceri, rude etc.). Cred ca inca mai gasesc colectia la bunici la tara happy

| kinkyk a răspuns:

Monede vechi, din alte tari happy

| hugin a răspuns:

Bancnote, monede, cani, brichete zippo, vikingi in miniatura, si multe alte maruntisuri happy

| baba a răspuns:

Vise şi trăiri.

| J7anine a răspuns:

Pietre din toata lumea...

| N538961518 a răspuns:

Chestii

| simpluEu. a răspuns:

Eu parfumuri:X:X:X:imi plac la nebunie...am o gramada de parfumuri:X:X:X:sa zicem mostre... dar toate care mai de care mai frumoase...am din franta si italia cele mai multe:X:X:X:X:

| mami a răspuns:

Colectzionez papusi cu capul miinile si picioarele din portzelan
din tineretze am o colectzie impresionanta de timbre filatelice
iar acum mi-a venit idea de a insira toti cerceii pe un fir de nylon pentru pescuit si sa le agat undeva pe un perete intr-o camera, sa vad, ma mai gindesc

| Elena0210 a răspuns:

Nu sunt fumatoare. Sunt total impotriva dar colectioanez brichete de la fumatorihappy

| Milk Swan a răspuns:

Actibilduri si strasuri

| bubu_7778 a răspuns:

Stiu ca suna foarte haios insa eu de ceva timp incoace colectionez mingiute din acelea care se gasesc pe la tonamaturi in mall-uri tongue

| chikitoka a răspuns:

Am colectionat timbre..acum cercei si palariihappy

| adygaju a răspuns:

Eu colectionez jucarii in miniatura cum ar fi din ou kinder si machete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colectionez cravate, bauturi si incerc sa colectionez si ceasuri de mina.
Spune-ne si tu ce colectionezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Joy, trebuie sa recunosc ca este o activitate f profitabila laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu colectionez parfumuri.cand am si eu un banut strans, dau fuguta la magazin si imi cumpar un parfum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colectionez...amintiri.Cand revin acasa din orice loc, scriu primele impresii si nu-mi doresc altceva decat sa fie cat mai placute.Amintirile...raman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am camera plina de rame foto, nici una nu e la fel..deci pot spune ca le colectionez happy
Imi place sa am poze cu prietenii mei si cu momentele fericite din viata mea happy