| jadir a întrebat:

Esti colectionar inrait, ce anume colectionezi si de ce?

Răspuns Câştigător
| Dee0tzaA a răspuns:

Colectionez fotografii. toatele pozele de pe telefon, de pe aparat, din calculator etc...le am developate si puse in albume intr-o anumita si stricta ordine. De ce? nici eu nu stiu exact, dar totdeauna mi-am placut sa raman cu amintiri, de peste tot si cu toata lumea.

6 răspunsuri:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Am colectionat de toate! Oje,parfumuri,rujuri,monede,poze,breloguri, flururi dar nu prea m-am tinut de acesta colectie deoarece mi-a fost mila sa omor fluturi degeaba! chestii mici etc.De ce? Cred ca a fost un hobbby, nu aveam ce face si m-am apucat sa colectionez multe lucruri.E amuzant!

| Teo a răspuns:

Eu colectionez filme.Imi place sa am toate filmele scoase de un actor mare de exemplu Will Smith.Mie dor de un film de-a lui ma duc il scot din borseta si ma uit la el.Suna destul de ciudat chestia asta dar mie mi se pare ceva amuzant, dar in acelasi timp mi se pare si fastcinant adica DVD-urile pastrate cu grija si copii tai pot vedea filmele tale preferate de pe vremea cand erai de varsta lor.big grin

| Swallow a răspuns:

Eu colectionez carnete happy Imi place sa le am de diferite forme,marimi, culori, din diferite tari.Dar nu`mi place un lucru~sa scriu in ele laughing Imi place doar sa le admir asa.Imi plac cit sunt curate si nu e scris nici o amintere urita sau ceva in ele.happy

| starmaker a răspuns:

Nu, monezi, pentru ca am o colectie a bunicului si imi place sa o continui.

| LifeInPink a răspuns:

Eu am colectionat anul trecut cheite de la dozele de cola. Stiu ca e ciudat, dar mi-a placut :d Am reusit sa strang 5000 de cheite puse pe culori (pe elastic, ca un fel de lant )Iar toate astea din cauza unei intreceri cu o prietena.

| mallinazz a răspuns:

Eu colectionez creme de corp.nu stiu exact de ce nu parfumuri dar cremele tot din cauza de miroshee hee si imi place sa le compar sa le diferentiez din toate punctele de vedere.sa am de lat mai mult firme iefdtine scumpe etc etc