| inlove96 a întrebat:

Comm-uri si five-uri.returnez si funda la cele mai multe! promit! http://inlove4ever14.hi5.com si va rog nu mai lasati versuri plictisitoare, caci pe contul meu ma exprim cum vreau, iar celor care nu le convine mai bine sa se abtina!

2 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Mai bine te-ai abtine tu din a mai posta pe TPU! E un site de intrebari nu e un "bordel" cum e hi-5-ul.

| jumbO a răspuns:

Nu mai pune acesta intrebare pe TPU
e foarte stupida si enervanta!
De obicei, asa fac pitsi si cocalarii!
Daca nu te consideri pitipoanca sau cocalara nu mai posta intrebari de genu : dati-mi comm. uri si chestii dintr-astea :-&

cum spune @Ady00pk - > e un site de intrebari

Daca ai multe commentarii crezi ca te face mai imp?
mai frumoasa?

Sau de ce?

Aha...
ne-a bagat in boala hi5. urile astea [ P. S : si eu am hi5, dar nu sunt disperata! ] big grin
Toate astea ti le-am spus ca sa termini, nu de ciuda sau alte chestii!

In finee. acum ce vrei sa crezi, si ce vrei sa faciwinking.