| eubahhh a întrebat:

Craciun fericit tuturor! sa aveti parte numai de iubyre si fericire alaturi de cei dragi! aveti grija de voii! va pup doolce kiss

2 răspunsuri:
| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Craciun fericit si tie! intr-adevar sarbatoarea Craciunului este una speciala si plina de inteles. sper ca toti oamenii sa se bucure de ea, impereuna cu cei dragi.

| sorina_2296 a răspuns:

Si tie la fel iti doresc sarbatori fericite si tot tot ce iti doresti si mosu sa iti aduca tot ce iti doresti.
Sarbatori fericite!