| Anuts a întrebat:

Cred ca toata lumea a auzit de melodia "Manifest" a lui Guess Who, si cred ca ati vazut ca cel mai popular status e "Sunteti toti o apa si un pamant trasi la indigo", cine poate sa imi explice concret acest vers? Logic fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| OddKidd a răspuns:

Ce e asa greu?''Toti o apa si un pamant''-Toti suntem la fel
''Trasi la indigo''-La fel...Cand vrei sa copiezi un desen sau ceva de genul e identic cu originalul... Fundabatting eyelashes?