| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ce inseamna " Sunteti o apa si-un pamant trasi la indigo "? =]

10 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Presupun că se referă la faptul că toţi sunt la fel. Imaginează-ţi că în loc de apă şi pământ poţi spune "fiinţe"... trase la indigo happy

| Biu90 a răspuns:

Adica toti la fel de hoti si de nesimtiti! melodia e o critica la adresa guvernarii de acum

| Bulinaaaaa a răspuns:

Prin versul asta Guess who inceaca sa zicaaa ca intr-un fel tosi suntem la fel, sh ca scopul in viata a majoritatea oamenilor e acelasi.

| passenger a răspuns:

Hai mai bine sa-l intrebam pe Laurentiu Mocanu laughing O fi in stare sa raspunda?

| TheLastOne a răspuns:

GuessWho se refera la faptul ca, desi romanii vor sa se umfle in pene si sa demonstreze ca sunt unici si "cool" cand vine vorba sa treaca la actiune toti sunt la fel niciunul miscand un deget in ciuda spuselor lor.
Comentariu la GuessWhorolling on the floor))

| ironman3 a răspuns:

Adica toti suntem la fel daaaaaaaaaaaaaa

Răspuns utilizator avertizat
| mortallx a răspuns:

Depinde in ce context.Deobicei cand un profesor iti spune asta, se refera ca sunteti prosti toti.

| miky_5010 a răspuns:

Inseamna ca toate persoanele sunt la fel, au acelasi comportament aceiasi atitudine.

| gLaMoUr_3909 a răspuns:

Adica tu si persoana respectiva semanati foarte mult.