| Kitty21biby a întrebat:

Cu ce ajuta o admina la o pagina pe facebook?

5 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Admin vine de la administrator, si cred ca stii ce intreaba. O admina practic are grija de pagina si posteaza chestii... cu alte cuvinte o tine up-to-date.

| Kosmin19 a răspuns:

Pai posteaza imagini, face concursuri:p...

| mariass a răspuns:

Postezi poze, faci niste joculete, scrii niste povesti, faci concursuri, postezi poate niste glumite. Depinde cam care e tema paginii. Funda? happy

| hinatakaname a răspuns:

Postezi chestii, faci activitati (de genul incepi o poveste si altii o continua), adaugi poze, etc.happy

| ingerash44 a răspuns:

Admina mea posteaza poze si ma ajuta foarte mult...
Pune stari, face povesti, face joculete...
Ma ajuta foarte mult si daca o ai la prieteni puteti vorbi de ex. sa-ti pun poza x...
da da cum sa nu... etc
Sper ca te-am ajutat! happy
Fundita