| maly00 a întrebat:

caut admina la o pagina pe facebook!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Mai bine pui o prietena, macar stii ceva despre ea. fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Parerea mea e sa nu accepti pe nimeni asa usor.Practic nici nu ii cunosti.S-ar putea sa te scoata de la admin, sau sa te blocheze sau cine stie ce sa iti mai faca.Nu e corect ca cineva apoi sa aiba drepturi depline asupra unui lucru la care a depus munca altcineva.Eu zic sa renunti la idee.Iti doresc o seara buna! :*

| maly00 explică (pentru Floreenofficial):

Da' nu ii pun la managerwinking

| maly00 explică (pentru Floreenofficial):

Mersi:* ti'am dat fundita...e chiar un sfat bun

| Floreenofficial a răspuns (pentru Floreenofficial):

Multumesc pentru fundita! :*

| Floreenofficial a răspuns (pentru maly00):

Mai bine pui o prietena, macar stii ceva despre ea. fundita?batting eyelashes