| zalisa a întrebat:

Cu ce ies petele de carioca? Dar de marker permanent?

13 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| wall a răspuns:

Baai nu mai fiti neseriosi! am avut si eu problema cu markerul pe bluza si l-am scos cu Vanishhappy
Mult Noroc!

| Butsilee a răspuns:

Spirt, acetona, diluant happy

Alte răspunsuri
| NebunaTha a răspuns:

Venish happy

| pithicot a răspuns:

Incearca cu Vanish

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu foarfeca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colorezi cu altceva peste pata

| Foxii22 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun si eu mi-am facut blugi cu carioca! laughing Cu acetona sau chiar cu diluant nu se decoloreaza haina?

| renia a răspuns:

Fetita mea s-a jucat intr-o zi cu markerul si mi-a scris tot patul (patul fiind un material deschis si sensibil). Am incercat cu ceva spray de pete, acetona si cif si intr-un final toate au facut ceva.Se mai observa foarte putin, dar e ok.

| Ioana_Curelet_1999 a răspuns:

Eu mi.am murdărit blugii cu markerul azi la scoală
Nu stiu cum sa scot pata
E o linie de 4-5 cm pe blugi, ei sunt de culoare albastra umipc închisă
Mama o să ma omoare+că sunt cadou de ziua mea de ca o verisoara