| amaadina a întrebat:

Cu ce programe as putea descarca muzica de pe trilulilu in format mp3?confused

Răspuns Câştigător
| BabyPink a răspuns:

Http://trilulilu-download.info/
:)

7 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Www.mfws.ro... e mai tare decat oricare progr de mai sus

ps: daca nu intelegi ceva intreaba-ma;)

| AdeLina a răspuns:

Www.getmedia.info
bagi linkul si gata:*

| Andraa a răspuns:

VDownloader

| axel007 a răspuns:

Deci intri pe trilulilu cauti mel dorita si dai un pic mai jos si dai linc direct acolo o sa iti arate o lista cu numere etc il copiezi sti nu cu copi si paste si te duci pe saitu acela pe care ti l-am trm dai pest acolo si dupa aia alegi in dreapta scrie optiuni download si pui audio-mp3 si dai descarca dupa care vezi ca iti da sa asculti mel vezi daca ii aia si dupa aia dai descarca mp3 si se descarca daca nu intelegi sa m-a intrebi ok?

| happy.....withoutyou a răspuns:

Nu ai nevoie de programr! Incearca www.mp3world.com
nu are virusi, are o tona de versiuni, se incarca repede si nu ai nevoie de logare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna stiu eu cu ce program id meu adrian.scan