| AlexutuDeiu a întrebat:

Cu ce sa ma duc la Bal?

Blugi sau Pantaloni (de costum) + Pantofi + Camasa?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te duci la club de noapte, ci la bal.
Pantalon de costum - pantofi - cămașă, nu uita să te și împarfumezi.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Asta depinde de ce stil ai tu, ce stil iti place. Daca ai vrea sa fii elegant, nu poti altfel decat cu costum; asta insemnand camasa, sacou, pantaloni de stofa si bineinteles pantofi. Daca vrei sa fii casual, ai putea merge imbracat cu o camasa, o pereche de blugi, tenisi, si poate si o vesta. Pentru mai multe despre acest stil cauta si tu pe Google imagini. Pur si simplu dati frau liber imaginatiei si combina hainele pana gasesti ceva frumos si care sa-ti placa.

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Din punctul meu de vedere, blugi + camasa + pantofi + o creasta = cea mai buna combinatie.
Distractie placuta!

| Demise a răspuns:

Blugi negri + Cămaşă + Papion + Pantofi.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna
In costum, cu o camasa faina si pantofi la fel de faini. love struck
*-*

| Lauraelena01 a răspuns:

Eu cred ca ar da mai frumos in blugi cu camasa si pantofilove struck Distractie placutaa!