| Alexalexalexalexalex202020020w020020 a întrebat:

Am o întrebare. Trebuie sa merg la un majorat la o fată. Cum ar trebui sa merg stiind ca merg la un fel de cabana/restaurant in blugi si cămașă sau in pantofi si camasa cu pantaloni de costum. Si as vrea si niste idei de cadouri pentru ea este o prietena buna, doar prietena.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai ori e restaurant ori cabana? Ca daca e inchiriata cabana si suteti voi de voi, ia-ti blugi si ceva camasa mai de zi, sa nu arate a camasa de nunta daca ma intelegi iar in picioare ceva comod usor elegant

| Catalina990099 a răspuns:

Esti băiat, nu? Dacă e la o cabana inseamna ca veți fi doar voi, invitații. Iti recomand sa te îmbraci cum te simti tu mai bine, după părerea mea ar fi ok cămașă, blugi si o pereche de încălțări comode, nu neapărat de costum.
Cadoul ar trebui sa il iei in functie de preferintele ei, poti sa ii personalizezi ceva.ex: o cana, un tricou, o pernuta etc. Sa aiba amintire, poti merge cu o floare frumoasa in ghiveci, sau de ce nu, o geanta/portofel/ ceva de îmbrăcat.
Distractie plăcută.