| ThePlayer a întrebat:

Cu ce sa-mi pierd timpu ca ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste o carte, daca vrei jucam o runda la jocul meu preferat http://tankionline.com/battle-en1.html, te poti culca (incearca sa numeri niste oite, eu eram la bunica in ultimele trei zile, si tot asa ma plictiseam, am inceput sa numar oite, am ajuns la vreo 10 si am adormit :)) ) priveste un film (de care pofteste inimioara ta) poti face o plimbare pe afara, orice te poate scapa de plictiseala.

3 răspunsuri:
| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Pai daca te plictisesti iesi cu prietenii la o plimbare sau la un suc.Incearca sa te uiti la un film bun, sa citesti o carte care iti place tie sau daca ai un anume hobby practica-l cu placere.

| arcticlove a răspuns:

Sa vorbesti cu mine bineinteles laughing

| JokoSmile a răspuns:

Hi. Incearca sa citesti o carte ( mdea sigur nu esti incantat de ideelaughing ), asculta muzica, vorbeste la telefon sau iti recomand un joc,, Transformice,, ar trebui sa incerci e online, poti sa iti faci prieteni noiwinking...
Peace