| miraflo a întrebat:

Cu ce sa-mi ocup timpu sa nu ma mai plictisesc?

Răspuns Câştigător
| negat1ve a răspuns:

Ti-as recomanda sport. Este sanatos si te mentii in forma. Daca iti place unul in special practica acela, daca nu fa macar exercitii fizice in casa, cateva intinderi, fitness. Sau poti iesi frumos cu castile in urechi la alergat. Vei avea o stare de bine de fiecare data dupa cel putin 30 de minute de sport si vei uita si de probleme! Daca nu te pasioneaza sportul, apuca-te de un joc, depinde ce iti place tie. Sau urmareste un serial, depinde ce gen iti place. Urmareste anumite bloguri citeste forumuri sau anumite articole, uita-te la tv la mondenitati, stiri, sau iesi cu prietenii. Imposibil din toate aceste activitati sa nu-ti placa nimic sau sa mai zici ca te plictisesti.

3 răspunsuri:
| LorenaAnca a răspuns:

Pictura (da frau liber imaginatiei)
Sport (te face sa te simti bine)
Dans (chiar daca nu ai luat lectii, distreaza-te prin casa)
Muzica (asculta, canta sau compune)
Plimbari cu prietenii (cu bicicleta sau pe jos, la un suc, la un film)

| 999bianca a răspuns:

Du-te la o plimbarehappy, ia-ti prietenii si iesiti la un suc, jocurihappy
Bafta si distractie!

| tsunade22 a răspuns:

Salut ai putea sa faci sport, sa iesi la un film, sa mergi in excursii, sa iesi cu prietenii, sa citestii o carte, sa scrii un jurnal, sa compui poezii, sa faci compuneri, sa desenezi, sa pictezi sau ori ce iti face tie placere