| AnaliaDeepika a întrebat:

Cui ii place de Cristobal de la Cealalta fata a Analiei? De ce? Cel mai tare raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
| denisadenysa a răspuns:

Mie imi place.Are stofa de politist si este foarte curajos.In plus, arata super si intra perfect in pielea personajului.In episodul de aseara m-a impresionat.

2 răspunsuri:
| georgyana98georgy a răspuns:

Mie una sincer la inceput nu prea imi placea, dar acum imi place pentru ca este curajos, sincer si ajuta oamenii!

Pa Pa! wave

| edc a răspuns:

Te referi ca personaj? daca da atuncia imi place deoarece o iubeste pe Camila, nu se lasa fermecat de Estrella, este in mana cu politia dar este si cu montana, o iubeste pe Camila asa de mult ca prefera sa nu aiba o relatie cu ea decat sa ii puna viata in primejdie:d
Funditabatting eyelashes