| astertix09 a întrebat:

Cum actionati atunci cand deschideti messengerul si gasiti o multime de mass uri inutile?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Inchid mesajele offline. Daca in timp ce stau pe mess primesc un mass... ii dau delete persoanei care mi-a trimis mesajul. Din moment ce nu ai o persoana in lista, si ea iti trimite mesaj...iti apar in partea dreapta doua casute, una pentru "add" si una pentru "ignore". Cu un simplu click ii trimit in lumea celor "necuvantatori" din lista de mess laughing

8 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Ii sterg din lista pe cei care imi trimit stupizenii!

| borsec a răspuns:

Injur... le sterg... si gata

| ioana08 a răspuns:

Poi mereu cand intri pe net(messenger) dai "x" la toate mass-urile sau ma uit doar la cele a colegilor poate este vreo problema la scoalatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Injur... ignore ...si gata laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dj Smash -muzica de calitate- http://djsmash.no-ip.biz/listen.pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fac nimic

| volt a răspuns:

Dau ignore la toti care imi trimit mass. Oricum prietenii si cei care ma cunosc stiu cum sa ma gaseasca deci nu e mare pierdere