| diuxxa a întrebat:

Cum ai putut? http://www.youtube.com/watch?v=hsipisz0xVs vizionare placuta.

11 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Foarte frumos video.nu "mi-au cazut lacrimile" dar m-a intristat.

| BabyPink a răspuns:

Foarte interesant videoclipul.chiar mi-au dat lacrimile crying

| KlaudyaAddha a răspuns:

Foarte frumos, emotionant, trist...Chiar mi-au dat lacrimile.Sunt sensibila si acest video ar trebui sa ne invete ca animalele, respectiv cainii, vor sa fie alaturi de noi si se bucura pentru realizarile noastre in viata. Dar noi cum ii recompensam? Torturandu-i, ranindu-i, omorandu-i...Acest video este o adevarata invatatura.

| Marii a răspuns:

Nu pot plange. Dar chiar m-a cam intristat, e una dintre putinele lucruri care ma pot intrista. Imi pare foarte rau de ce li se intampla animalelor, as vrea sa lupt pentru protejarea lor, dar nu am cum, pot doar sa-i hranesc pe cei fara casa cand trec pe langa ei. happy

| Dizzydizz a răspuns:

Ah
crying(((((
m-ai gasit
straight face
cel mai mult in viata iubesc cainii.
Si mi-au dat lacrimile.Nu cateva, ci mai multe, cu zecile. Einevitabil sa te uiti la asta sisa nu plangi.Si acum mai vars o lacrimia pe obraz. Una a cazut pe mana dar mie nu are cine sa mi-o linga pentru ca mama nu ma lasa cu animale in casacrying(Ahstraight face

| CarMen_6610 a răspuns:

Saracul caine crying( m-am intristat foarte dare si ochii mi sau inecat dar nu mi-au curs lacrimi e trist crying((((

| MonicutZZa a răspuns:

Foarte emotionant! Foarte tare videoul, probabil ca nu ne gandim prea mult si la ce simt animalele de casa, cat ne iubesc... iar noi nu le rasplatim iubirea...crying

| fefe_9932 a răspuns:

cryingcryingcryingchiar sa lasat cu lacrimi saraciiicrying

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:O Oare cum a putut? Nu am plans, nu's asa emotiva, dar... sad

| andreea93_9801 a răspuns:

Pfffsad chiar ff trist videosad...Eu ador animalele:X daca as putea sa ajut toate animalele fara adaposttcrying.