| Micky654 a întrebat:

Cum as putea sa ma costumez de halloween? ceva simplu si frumos in acelasi timp.
Multumesc anticipat.
PS: am 17 ani

Răspuns Câştigător
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

In vrajitoare.Te imbraci intr-o rochie neagra cat mai simpla.La ochi te dai cu destul de mult rimel si fard negru...iar la buze te-ai putea da cu un ruj rosu cat mai aprins.In picioare pantofi cu toc culoarea negru etc...parul desprins cat mai natural.Ca accesorii bratari negresmug.Iar pe cap ai putea purta o palarie de vrajitoare. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Okami23 a răspuns:

Nici n-ai zis daca esti fata sau baiat, mickey e nume unisex

| Micky654 explică:

Scz/Sunt fata