| BogdanAlex_4210 a întrebat:

Cum as putea sa-mi popularizez site-ul? Prin ce metode?

Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Poţi să faci un filmuleţ, după care să-l încarci pe Youtube, Trilulilu, Vimeo, Metacafe, sau alte site-uri.

| AdiSR a răspuns:

Faci reclamă pe alte site-uri cunoscute. Postezi link-ul pe forumuri, chat-uri, sau plăteşti reclama.

| basexcu a răspuns:

Schimb de link de banner... daca vrei putem face schimb de bannerehappy

| dannyelyto a răspuns (pentru basexcu):

Hai sa facem schimb de benere ce zici?

| dannyelyto a răspuns (pentru basexcu):

Te rog Daca vrei sa Facem schimb de benere add ym dannyelyto sau pe http://radiodannyelyto.do.am/ multumesc

| ion2015 a răspuns:

Faci reclame, postezi filmuletele alea cu bicicleta, dar fara meditatii

| Clej_Adi_1983 a răspuns:

Facebook happy ce site ai?